Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Promocje

Promocje (31)

środa, 14 czerwiec 2017 09:54

Minicasco - kiedy warto kupić? - art. sponsorowany

Napisane przez

Wśród ubezpieczeń komunikacyjnych, przeznaczonych dla właścicieli pojazdów mechanicznych, można wymienić obowiązkowe ubezpieczenie OC, czy wykupywane fakultatywnie autocasco. Dla aut o stosunkowo niewielkiej wartości substytutem pełnego ubezpieczenia AC może być tzw. minicasco. Czym ono jest i kiedy warto je mieć?

 

Posiadanie jakiegokolwiek produktu finansowego zazwyczaj wiąże się z różnymi obowiązkami płatniczymi. Klienci reagują na nie dwojako. Niektórzy z nich żyją w nieświadomości i pokornie godzą się na każdą opłatę albo nawet o niej nie wiedzą. Z kolei inni doskonale znają swoje prawa, śledzą poczynania swojego banku, a nawet potrafią zerwać z nim umowę, gdy przedstawione im warunki ich nie zadowalają. Warto być świadomym klientem, gdyż jest to opłacalne.


 

wtorek, 04 listopad 2014 11:45

Cheerleaders Academy w Radwanicach

Napisane przez
Cheerleaders Academy w Radwanicach po raz pierwszy w Radwanicach! Dołącz do pokazowej grupy tanecznej i zatańcz na wielkich imprezach sportowych!
wtorek, 16 wrzesień 2014 11:01

Dzień otwarty MPK Wrocław

Napisane przez
Zapraszamy na Dzień Otwarty MPK Wrocław, 20 września 2014 r., w godz. 10.00 – 15.00. Tegoroczna impreza odbędzie się pod hasłem naszej kampanii „Są zasady w sporcie i transporcie”:

wtorek, 16 wrzesień 2014 10:53

IRA i Perfect w Hali Stulecia!

Napisane przez
IRA, jedna z największych gwiazd polskiego rocka, od ponad 25 lat na scenie, uzupełnia skład koncertu „wROCK for Freedom - Dzień Niepodległości” i wystąpi obok zespołu Perfect, 11 listopada w Hali Stulecia we Wrocławiu!
czwartek, 21 sierpień 2014 16:32

Artysto! Zgłoś się na wystawę”Ręką-Dzieło” 2014

Napisane przez
Wystawa rusza 8 września w Świętej Katarzynie. Zaprezentować się może każdy, komu rękodzieło nie jest obce.
środa, 26 marzec 2014 08:44

Przyjaciele śpiewają Jackowi Kaczmarskiemu.

Napisane przez
10 kwietnia tego roku mija 10. rocznica śmierci Jacka Kaczmarskiego. Twórczość największego polskiego barda przypomną jego muzyczni spadkobiercy skupieni wokół Wrocławskiego Salonu Jacka Kaczmarskiego, w koncercie który odbędzie się w niedawno otwartym klubie muzycznym Stary Klasztor przy ul. Purkyniego 1.
poniedziałek, 17 marzec 2014 00:00

Bitwa na taniec w Magnolia Park

Napisane przez
Najlepsi tancerze z Dolnego Śląska, zwariowane ekipy i zakręceni soliści. Już niebawem Magnolia Park zamieni się w najbardziej roztańczone miejsce Wrocławia. III edycja Bitwy na Taniec to mnogość stylów, świetna muzyka i inspirujące osobowości. Przyjdź i zagrzewaj swoich faworytów!
piątek, 14 marzec 2014 18:11

Happysad i Podsiadło na 3-Majówce

Napisane przez
Happysad i Dawid Podsiadło dołączają do składu wykonawców, z którymi, w długi majowy weekend na wrocławskiej Wyspie Słodowej, zainaugurujemy sezon plenerowych festiwali w Polsce.
piątek, 14 marzec 2014 18:11

Happysad i Podsiadło zagrają na3-Majówce

Napisane przez
Happysad i Dawid Podsiadło dołączają do składu wykonawców, z którymi, w długi majowy weekend na wrocławskiej Wyspie Słodowej, zainaugurujemy sezon plenerowych festiwali w Polsce.
środa, 12 marzec 2014 09:53

Dawid Podsiadło zaśpiewa w Eterze

Napisane przez
Odkrycie ubiegłego roku, jeden z najciekawszych i najbardziej oczekiwanych debiutów w Polsce, głos, który od pierwszych dźwięków intryguje i nie daje o sobie zapomnieć - Dawid Podsiadło wystąpi na pełnowymiarowym koncercie już 13. marca w klubie muzycznym Eter w ramach cyklu „wROCKfest.pl prezentuje”
środa, 12 marzec 2014 09:45

KLEZMAFOUR – klezmersko – bałkańskie szaleństwo

Napisane przez
Kolejne Folkowe Granie w Łykendzie w sobotę 15 marca upłynie pod znakiem żywiołowej muzyki klezmerskiej oraz bałkańskiej. Znany już wrocławskiej publiczności zespół Klezmafour będzie promował swoją najnowszą płytę pt. „W górę”.
poniedziałek, 10 marzec 2014 17:25

Śpiewały z Cohenem, wystąpią w Synagodze

Napisane przez
The Webb Sisters – wokalny duet znany z koncertów Leonarda Cohena wystąpi w Synagodze!

Te strony polecamy

Stomatolog

Sprzątanie

Serwis czystości dla firm

więcej

Serwis czystości

Sprzątanie

Serwis czystości dla firm

więcej

Serwis czystości