Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
środa, 05 luty 2014 14:32

Radwanice: Powstaje niepubliczna „zerówka”

Napisane przez Red
Pierwsza zerówka w Radwanicach Pierwsza zerówka w Radwanicach przedszkole-tuptusie.pl

Pierwszą w Radwanicach niepubliczną „zerówkę” otwiera Przedszkole Tuptusie. Dzieci rozpoczną naukę od września. Sprawdź ile wyniesie miesięczne czesne i jakie atrakcje czekają na dzieci podczas przygotowywania ich do nauki w szkole podstawowej.

Pierwsze kroki w świat nauki mają być połączone z zabawą, sporą gamą zajęć dodatkowych oraz konsultacjami specjalistów. To wszystko czeka na dzieci w oddziale rocznego przygotowania przedszkolnego Niepublicznego Przedszkola Tuptusie w Radwanicach. Będzie to pierwsza prywatna zerówka w tej miejscowości. - Zamierzamy realizować program przedszkolny „Ku Dziecku”, zatwierdzony przez MEN – mówi Klaudia Biernacka, dyrektor przedszkola. Oprócz standardowych zajęć dzieci mogą liczyć na naukę tańca, szachów, karate, piłki nożnej, gry na pianinie oraz zajęcia z ceramiki i wyjazdy na basen. W przedszkolu prowadzone są także konsultacje z logopedą, fizjoterapeutką oraz psychologiem. Zajęcia w zerówce prowadzić będzie nauczycielka z 11-letnim stażem.
Klasa zerowa rusza we wrześniu tego roku. Przedszkole przygotowało około 12 miejsc.
Czesne w niepublicznej zerówce w Radwanicach wyniesie 350 zł. za miesiąc, ale można zapisać dziecko jedynie na 5 godzin dziennie.
Zapisy już trwają.

Przedszkole Tuptusie w Radwanicach

608 516 758

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 2878 razy Ostatnio zmieniany piątek, 07 luty 2014 23:33

Te strony polecamy

Stomatolog

Sprzątanie

Serwis czystości dla firm

więcej

Serwis czystości

Sprzątanie

Serwis czystości dla firm

więcej

Serwis czystości