Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
sobota, 17 maj 2014 13:44

Rozpoczyna się zbiórka odpadów wielkogabarytowych – harmonogram

Napisane przez Red

Zbiórka potrwa od 19 maja do 10 czerwca na terenie całej gminy. Zobacz kiedy kontenery pojawią się w Twojej okolicy.

Odbiór odpadów z nieruchomości zamieszkałych:

zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, mebli i innych odpadów wielkogabarytowych, zużytych opon, przeterminowanych leków, chemikaliów i innych substancji oraz zużytych baterii i akumulatorów, odpadów budowlanych i rozbiórkowych.

Odpady należy wystawić przed posesję dzień przed terminem odbioru w miejscu widocznym i dostępnym przy krawędzi jezdni, za wyjątkiem odpadów budowlanych i rozbiórkowych na które zostaną ustawione w poszczególnych punktach kontenery zbiorcze.

Odpady wystawione po dniu wywozu lub po przejechaniu pojazdu w danym dniu nie będą odebrane. W zabudowie wielorodzinnej mieszkańcy zasobów Sp- ni Mieszkaniowych, Wspólnot Mieszkaniowych odpady winni złożyć obok kontenerów zbiorczych. Worki lub inne opakowania, w których wystawione będą odpady, powinny posiadać odpowiednią wytrzymałość, być zabezpieczone przed wysypaniem, wyciekaniem, skaleczeniem.

HARMONOGRAM

Miasto Siechnice - http://www.sleza-olawa.pl/files/objazd%C3%B3wk%202014/Zbiorka_objazdowa_Miasto_Siechnice_wiosna_2014.pdf

Radwanice - http://www.sleza-olawa.pl/files/objazd%C3%B3wki%202014/Zbiorka_objazdowa_Radwanice_2014_wiosna.pdf

tereny wiejskie (z wyłączeniem miejscowości Radwanice) - http://www.sleza-olawa.pl/files/objazd%C3%B3wki%202014/Zbiorka_objazdowa_gm.Siechnice_wiosna_2014.pdf

 

Czytany 29257 razy Ostatnio zmieniany sobota, 17 maj 2014 21:26

Te strony polecamy

Stomatolog

Sprzątanie

Serwis czystości dla firm

więcej

Serwis czystości

Sprzątanie

Serwis czystości dla firm

więcej

Serwis czystości