Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
sobota, 15 listopad 2014 15:09

Znikający cyrk w Radwanicach

Napisane przez Red
Zwinął się zanim zdążył się rozstawić. - Co to za cyrk? - zastanawiają się mieszkańcy. Miał przyjechać w piątek i rzeczywiście przyjechał. Rano rozpoczęto stawianie wielkiego namiotu, ale po południu nie było już po nim śladu. Tymczasem, według informacji na plakacie, występy zaplanowano na sobotę i niedzielę.

Czeski cyrk Alegrie już w połowie mijającego tygodnia rozwiesił w wielu miejscach Radwanic plakaty. - Cyrkowy show 2014. Artyści, akrobaci, ogniowe show, akrobacje napowietrzne, klown, tresury zwierząt, w tym jedyna w Polsce tresura dogów niemieckich – reklamowali wydarzenie Czesi.

Cyrkowy namiot miał stanąć na łące przy ulicy Kolejowej. Zaplanowano przedstawienia w sobotę i w niedzielę (15 i 16.11.2014 r.). Rzeczywiście w piątek po godz. 10 rano cyrkowcy w Radwanicach się pojawili. Ciężarowe samochody wjechały na łąkę i rozpoczęto wstawianie cyrkowego namiotu. Jednak kilka godzin później mieszkańcy zamiast widoku namiotu zobaczyli pusty trawnik. Cyrk zwinął się, zanim zdążył do końca się rozstawić. Dlaczego? Podany na plakatach numer telefonu uparcie twierdzi, że abonent nie przyjmuje rozmów przychodzących. Milczą także telefony podane na internetowej stronie cyrku.

Nieoficjalnie wiadomo, że czescy cyrkowcy nie dostali zgody na rozstawienie swojego namiotu od właściciela działki. Łąka przy ul. Kolejowej należy do Parafii Rzymskokatolickiej w Radwanicach.

Nie wiadomo także, gdzie cyrk pojechał. Na e-maile jeszcze nie odpowiedzieli.

Czytany 16683 razy Ostatnio zmieniany sobota, 15 listopad 2014 15:13

2 komentarzy

  • Link do komentarza Audrey wtorek, 26 maj 2015 07:14 napisane przez Audrey

    Hi to every body, it's my first pay a visit of this webpage; this blog carries remarkable and truly good material for readers.

  • Link do komentarza Antoni poniedziałek, 17 listopad 2014 17:28 napisane przez Antoni

    Pojazdy cyrku stoja w Swietej Katarzynie z starym urzedem gminy, mozna podejść i zapytać.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Te strony polecamy

Stomatolog

Sprzątanie

Serwis czystości dla firm

więcej

Serwis czystości

Sprzątanie

Serwis czystości dla firm

więcej

Serwis czystości